Facebookta Paylaş Tweetle

Unforgettable Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Tarih
05 Eki 2015
Yazar

Unforgettable Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

2011-2014 yılları arasında 3 sezon CBS kanalında yayınlanan, 4. sezonu ise A & E kanalında devam edecek olan 'Unforgettable' polisiye, suç, dram ve gizem türündeki diziler arasında yer almaktadır.

 J. Robert Lennon'un "The Rememberer" isimli hikayesinden uyarlanmış, geliştirimi Ed Redlich ve John Bellucci tarafından yapılmıştır.

Timberman-Beverly Productions, CBS Television Studios ve Sony Pictures Television ortak üretimi olan dizide Ed Redlich, John Bellucci, Carl Beverly ve Sarah Timberman yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Başrollerinde rol alan oyuncular Poppy Montgomery (Without a Trace), Dylan Walsh (Nip/Tuck), Jane Curtin (Our Town), Dallas Roberts (The Good Wife), Tawny Cypress (Heroes), James Hiroyuki Liao (Prison Break), Kevin Rankin (Breaking Bad), Michael Gaston (Jericho), Daya Vaidya, Alani Anthony, Kathy Najimy ve E.J. Bonilla (Guiding Light) olarak sıralanmaktadır.

İlk kez 20 Eylül 2011 tarihinde gösterime sunulan dizi, toplam üç sezon 48 bölüm CBS kanalında yayınlandıktan sonra iptal edildi. İptal kararının ardından A & E diziye sahip çıktı ve 4. sezon için yeniledi. 4. Sezon prömiyeri 27 Kasım olarak planlanmıştır.

Dizi, alışılmadık bir fotografik hafızaya sahip olan Dedektif Carrie Wells'i (Poppy Montgomery) merkezine alır. Eski bir New York Polis Dedektifi olan Carrie Wells, nadir bir tıp vakası olan hipertimestik sendromu olan bir kadındır. Gördüğü ve yaşadığı her olayı, hiçbir detayını atlamadan hatırlayan otobiyografik bir belleğe sahiptir. Buna rağmen hatırlayamadığı bir şey vardır. O da kızkardeşinin nasıl öldüğüdür. Zaman zaman bazı davaları çözmede eski ortak ve arkadaşlarına yardım eden Carrie, kızkardeşinin cinayetini araştırmak için kendisine bir kez daha şans verir.

Bu Yazı Toplam 3456 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM