Facebookta Paylaş Tweetle

Vinyl Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
06 Eki 2015
Yazar

Vinyl Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Vinyl, Boardwalk Empire ve The Sopranos dizilerini kaleme alan Terence Winter tarafından yaratılan HBO kanalının 2016 yılı dram türündeki dizilerinden biridir.

Yönetmenliğini Oscar ödüllü Martin Scorsese'nin yapacağı dizide Rick Yorn, Victoria Pearman, Emma Tillinger Koskoff, Martin Scorsese, Mick Jagger ve George Mastras yönetici yapımcı olarak hizmet verecek.

Başrol oyuncuları Emmy ödüllü aktör Bobby Cannavale (Will & Grace, Boardwalk Empire, Nurse Jackie), Olivia Wilde (House), Ray Romano (Parenthood), Ato Essandoh (Elementary), P. J. Byrne (The Legend of Korra), J. C. MacKenzie (Dark Angel), Birgitte Hjort Sørensen, Juno Temple, Jack Quaid, James Jagger ve Paul Ben-Victor (The Wire) olarak sıralanmaktadır.

1970'lerin New York'unda geçecek dizide Bobby Cannavale "American Century" isimli plak şirketini yeniden canlandırmaya çalışan Richie Finestra karakterini oynayacak. Olivia Wilde ise Richie'nin karısı Devon Finestra olarak karşımıza çıkacak. American Century'nin reklam başkanı ve Richie'nin sırdaşı olan Zak Yankovich karakterine ise Ray Romano hayat verecek.

Dizide, punk kültürü, rock and roll, disko ve hip-hop müziğin yükselişi ile birlikte 70'li yılların en büyük sorunlarından seks ve uyuşturucu gibi konulara da değinilecek. Richie, bir yandan plak şirketini yükseltmeye çalışırken diğer yandan kimseye zarar vermeden ruhunu kurtarmaya çalışacak.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak ve 2016 yılında gösterime girecektir.

Bu Yazı Toplam 2684 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM