Facebookta Paylaş Tweetle

Fear The Walking Dead 2. Sezon Ne Zaman?

Tarih
06 Eki 2015
Yazar

Fear The Walking Dead 2. Sezon Ne Zaman?

Fear The Walking Dead geçtiğimiz pazar günü yayınlanan 6. bölümün ardından birinci sezonu kapattı. Dizi iptal edilir mi korkusu ile hayranlarının endişelenmesine gerek yok.

Çünkü AMC kanalı, The Walking Dead'in spin-off projesi olan dizisine 15 bölümden oluşacak 2. sezon onayını dizi daha başlamadan önce vermişti.

Dizinin ilk sezonu hayranları tarafından sevilse de birçok eleştiriye maruz kaldı. The Walking Dead dizisindeki gibi ilk bölümden gerilimi ve heyecanı yüksek sahnelere alışık olan izleyiciler, aynı tempo arayışına girdiler. Fakat, yaşanan olayların başlangıcını anlatması ve temponun yavaş yavaş yükselmesi gayet normal ve olması gereken bir durumdu. Özellikle sezon finali ile 2. sezon bekleneni fazlası ile karşılayacağının sinyalini de verdi. Cliff Curtis tarafından canlandırılan Travis karakteri de 2. sezon karşımıza daha hırçın, mücadeleci ve yaşamak için öldürmesi gereken bir karakter olarak karşımıza çıkacağını gösterdi.

23 Ağustos'ta prömiyerini yapan, Adam Davidson tarafından yönetilen, Robert Kirkman ve Dave Erickson tarafından yazılan pilot bölüm 18-49 demografik yaş aralığı 10,13 milyon izleyici ve 4,9 reyting derecesi elde etti. E! Online tarafından verilen "En Heyecanlı Yeni Dizi" ödülünün de sahibi oldu.

15 Bölümden oluşacak dizinin 2. sezonu net tarihi belli olmamakla birlikte 2016 yılında ekranlarda olacak. Mantık olarak 11 Ekim'de ekranlara gelecek The Walking Dead'in sezon finalini Mart sonu olarak düşünürsek, Nisan ayında Fear The Walking Dead'i ekranlarda göreceğimizi söyleyebiliriz.


Güncelleme | 09 Oca 2016

Resmi Başlama Tarihi Açıklandı

Fear the Walking Dead 10 Nisan 2016 Pazar günü 2. sezonu ile ekranlara geri dönecek. Kötü haber ise dizi iki parça halinde yayınlanacak. Sadece 7 bölümü gösterilecek dizinin kalan 8 bölümü ise bu yıl içerisinde bir başka zamanda yayınlanacak.

Bu Yazı Toplam 1947 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM