Facebookta Paylaş Tweetle

Tyrant 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
09 Eki 2015
Yazar

Tyrant 3. Sezon Onayı Aldı

Tyrant bir kez daha iptal edilmenin eşiğinden döndü. FX kanalı dizinin 3. sezon için yenilendiğini açıkladı. 10 Bölümden oluşacak 3. sezon 2016 yılında ekranlarda olacak.

Emmy ve Altın Küre ödüllü yapımcı Howard Gordon'un showrunner yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin 3. sezon onayı, kanalın program başkanları Eric Schrier ve Nick Grad tarafından perşembe günü (dün) açıklandı.

Yapılan açıklamada Schrier "Tyrant, Howard ve yaratıcı ekibinin 2. sezon gösterdiği performans ve entrikalarla dolu bir hikaye ile onayı aldı. Sansasyonel bir 3. sezon bekliyoruz." şeklinde konuştu.

Dizinin 2. sezonunda ayrıca Glenn Gordon Caron, Chris Keyser, David Fury, Gideon Raff, Avi Nir ve Hugh Fitzpatrick yönetici yapımcı olarak hizmet verdi. Üretimi ise Fox 21 Television Studios ve FX Productions tarafından yapılmaktadır.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizinin ikinci sezonu 12 bölüm olarak yayınlandı. 2. sezonu bölüm başına toplamda 2,47 milyon, 18-49 demografik yaş aralığı ise 1,05 milyon izlenme oranları elde etti.

Bu Yazı Toplam 3563 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM