Facebookta Paylaş Tweetle

Extant İptal Edildi

Tarih
10 Eki 2015
Yazar

Extant İptal Edildi

CBS kanalı bilimkurgu dizisi Extant için iptal kararı verdi. Toplamda 26 bölüm yayınlanan yaz dizisi Extant'ın 3. sezonu olmayacak.

Uzayda tek başına 13 ay yaşayan ve dünyaya döndüğünde hamile kaldığını öğrenen astronot Molly Woods'un (Halle Berry) hikayesi sona erdi.

İlk sezonu vasat bir grafik çizen ve 2. sezon onayını zoraki alan dizinin sonunda ipi çekildi. Oysa ki diziye ikinci sezon hareket getirmesi için kadrosu güçlendirilmiş, Jeffrey Dean Morgan (Supernatural), Pierce Gagnon, Grace Gummer ve David Morrissey (The Walking Dead) gibi oyuncular dahil edilmişti.

Ancak 2. sezon bekleneni vermedi ve ilk sezona göre dizinin izlenme oranları yüksek oranda düşerek seyircisini kaybetti. CBS Program Başkanı Glenn Geller yapmış olduğu resmi bir açıklama ile dizinin 3. sezonunun olmayacağını duyurdu.

Yaratıcılığını Mickey Fisher'in yaptığı dizide Steven Spielberg, Greg Walker, Mickey Fisher gibi isimler yönetici yapımcı olarak hizmet vermekteydi. Dizinin üretimi ise Amblin Television, CBS Television Studios ve 22 Plates şirketleri tarafından yapılmaktaydı.

Bu Yazı Toplam 2935 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM