Facebookta Paylaş Tweetle

NBC Blindspot’a Full Sezon Onayı Verdi

Tarih
10 Eki 2015
Yazar

NBC Blindspot’a Full Sezon Onayı Verdi

NBC, 21 Eylül'de prömiyerini yapan yeni suç draması Blindspot için 9 bölüm daha sipariş vererek bölüm sayısını 22'ye çıkardı.

Martin Gero (Bored to Death, L.A. Complex) tarafından yaratılan dizinin başrollerinde Sullivan Stapleton (Strike Back), Jaimie Alexander (Kyle XY), Rob Brown (Treme), Audrey Esparza, Ashley Johnson (Ben 10), Ukweli Roach ve Marianne Jean-Baptiste (Without a Trace) rol almaktadır.

Yayınlanan ilk üç bölümünü incelediğimizde bölüm başı ortalama 2,7 reyting derecesi ve 9,6 milyon izlenme oranı elde etti. Pilot bölümü 10,61 milyon izlenme oranı ve 3,1 reyting alırken, üçüncü bölümü 2,4 reyting ve 9,06 milyon izlenme başarısı yakaladı.

Blindspot, vücudu tamamen dövmelerle kaplı olan ve Times meydanında çıplak olarak bir çantanın içerisinde bulunan, geçmişi ile ilgili hiçbirşey hatırlamayan güzel ve gizemli bir kadının maceralarını içerir. FBI tarafından incelemeye alınan kadın, geçmişi ile ilgili birşeyler hatırlamaya ve bir iz bulmaya çalışırken üzerindeki dövmelerin aslında yakın gelecekte olması planlanan komplo ve suçların bir haritası olduğu keşfedilir.

Warner Bros. Television ve Berlanti Productions tarafından üretilen dizide Greg Berlanti (Arrow, The Mysteries of Laura, The Flash), Sarah Schechter (The Mysteries of Laura, The Flash), Mark Pellington (Cold Case) ve Marcos Siega (The Following) yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Pilot bölümün çekimleri Mark Pellington tarafından yapılmıştır.

Bu Yazı Toplam 2173 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM