Facebookta Paylaş Tweetle

Minority Report İptal mi Edilecek?

Tarih
10 Eki 2015
Yazar

Minority Report İptal mi Edilecek?

Fox TV kanalının yeni bilimkurgu, suç dizisi Minority Report için durum hiç iç açıcı gözükmüyor. İlk sezonu 13 bölüm olarak planlanan dizinin 3 bölümü kırpıldı ve bölüm sayısı 10'a düşürüldü.

Dizi 2065 yılında Washington DC'de geçiyor. Cinayet Dedektifi Lara Vega (Meagan Good) ile beraber çalışan, gelecekte işlenecek suçları görebilen psişik "kahin" Dash'ın (Stark Sands) maceraları konu edilir. Ayrıca dizide Nick Zano (2 Broke Girls), Laura Regan (Mad Men), Wilmer Valderrama (Awake), Daniel London, Li Jun Li, Zhane Hall ve Tina Lifford rol almaktadır.

21 Eylül'de pilot bölümü ile ekranlara gelen dizinin izlenme oranları her geçen gün düşüyor. Mark Mylod tarafından yönetilen, Max Borenstein tarafından yazılan pilot bölüm 18-49 demografik yaş aralığı sadece 3,97 milyon izleyici ve 1,11 reyting derecesi elde ederek büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştır. İkinci haftasında izlenme oranları %20 oranında düşen dizinin üçüncü haftası aynı oranda bir düşüş daha yaşadı. Yayınlanan son bölüm 2,075 milyon izlenme oranı ve 0,7 reyting derecesi elde etti.

Dizinin 3 bölüm kırpılması hayranları tarafından iyi haber olarak görünmese de sezonu 10 bölüm ile kapatacağı kesin gibi görünüyor. İkinci sezon onayını alması ise mucize gibi görünüyor.


Güncelleme | 13 Mayıs 2016

Dizi İptal Edildi

Fox, bilim kurgu ve suç draması serisi Minority Report'u ilk sezonun ardından iptal etti.

Bu Yazı Toplam 2353 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM