Facebookta Paylaş Tweetle

Shameless 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tarih
11 Eki 2015
Yazar

Shameless 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Showtime kanalının kara mizah ve dram türündeki dizisi Shameless'in 6. sezon başlama tarihini merak ediyorsanız bu yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Amerika'da yayınlandığı ilk günden beri reytingleri alt üst eden Shameless, Paul Abbott tarafından yaratılan aynı isimli İngiliz dizisinden uyarlanmıştır. Dizide yönetici yapımcı olarak John Wells, Andrew Stearn, Nancy M. Pimental, Davey Holmes, Christopher Chulack, Krista Vernoff ve yapımcı olarak Michael Hissrich hizmet vermektedir.

Başrollerinde William H. Macy, Emmy Rossum, Jeremy Allen White, Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan rol almaktadır.

Chicago'nun varoş bir semtinde geçen dizide, 6 çocuğu ile yaşayan sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babanın komik ve yürek burkan hayatları anlatılmaktadır. Alkol, cinsellik, eşcinsellik, uyuşturucu gibi temaları işleyen dizide her aile bireyinin yaşadıklarına yer verilmektedir.

Sezonları 12 bölümden oluşan dizinin 6. sezonu da 12 bölümden oluşacak ve "I Only Miss Her When I'm Breathing" isimli bölümü ile 17 Ocak 2016 Pazar günü prömiyerini yapacaktır.

Bu Yazı Toplam 3707 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM