Facebookta Paylaş Tweetle

Dream Konusu - Tanıtım (Dizi 2009)

Tarih
11 Eki 2015
Yazar

Dream Konusu - Tanıtım (Dizi 2009)

Dream, 2009 yılında SBS kanalında yayınlanan, başrollerini Joo Jin-mo (Bichunmoo) ve Kim Bum'un (BOF) paylaştığı Güney Kore dizilerinden biridir.

Senaryosu Jung Hyung-soo tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda Baek Soo-chan oturmaktadır.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Son Dam-bi, Park Sang-won (Faith), Choi Yeo-jin (Golden Bride), Oh Dal-su (Hindsight), Lee Ah-hyun (Only You), Lee Ki-young (Royal Family), Lee Hoon (Love and Ambition), Yoo Hye-jung, Yoo Yeon-seok (Reply 1994), Park Nam-hyun, Kim Woong, Go Chang-seok (Good Doctor) ve Lee So-jung rol almaktadır.

Dizide annesiz büyüyen ve kapkaççı, serseri fakat iyi niyetli bir baba tarafından yetiştirilen Lee Jang-seok'un (Kim Bum) menajer Nam Jae-il (Joo Jin-mo) ile tanıştıktan sonra değişen hayatı konu ediliyor. Nam Jae-il ünlü müşterileri olan, Güney Kore'nin en büyük spor ajanslarından birinde menajer olarak çalışmaktadır. Hırslı ve başarılı menajer bir uyuşturucu komplosuna karışarak sansasyon yaratır ve işinden olur. Yolları Lee Jang-seoj ile kesişen Nam Jae-il, Lee Jang-seok'u bir yıldız yapmaya karar verir.

Toplamda 20 bölümden oluşan dizide menajer Nam Jae'nin tüm imkansızlıklara rağmen, hırsına ve gayretlerine hayran kalacaksınız.

Bu Yazı Toplam 2607 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM