Facebookta Paylaş Tweetle

Dominion İptal Edildi

Tarih
14 Eki 2015
Yazar

Dominion İptal Edildi

SyFy kanalı kıyamet senaryolu, doğaüstü dizisi Dominion'u iptal etti. 1 Ekimde 2. sezon finalini yapan dizinin 3. sezonu olmayacak.

Peter Schink ve Scott Stewart tarafından yaratılan 2010 yapımı "Legion" filminden esinlenilen dizi toplamda 21 bölüm yayınlandı. Dizinin yaratıcılığı ve geliştirmesi Vaun Wilmott tarafından yapıldı.

Tanrı'nın olmadığı bir dünyada melekler ve insanlar arasındaki savaşı konu edinen dizi Universal Cable Productions, Bold Films ve Film Afrika şirketleri tarafından üretildi.

Başrollerinde Christopher Egan, Tom Wisdom, Roxanne McKee, Luke Allen-Gale ve Shivani Ghai gibi isimler rol almaktadır.

Eleştirmenler tarafından vasat olarak değerlendirilmesine rağmen ilk sezon kanalın en çok izlenen dizilerinden biri oldu. İlk sezonunda bölüm başına ortalama 1,6 milyon izleyici topladı. Kanal tarafından 13 bölümlük ikinci sezon onayı verildi. Ancak ikinci sezon bu başarısını sürdüremedi ve her bölüm düşüşe geçerek, geriledi.

Variety'nin haberine göre kanal tarafından "İki sezon boyunca Vaun Wilmott önderliğinde yetenekli oyuncular, yapımcılar, senaristler ve tüm "Dominion" ekibi iddialı ve muazzam bir iş başardılar. Dizinin tüm ekibine ve üretim şirketleri Universal Cable Productions, Bold Films ve Film Afrika'ya teşekkür ediyoruz." şeklinde bir açıklama yapıldı.

Bu Yazı Toplam 2693 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM