Facebookta Paylaş Tweetle

Catastrophe Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
15 Eki 2015
Yazar

Catastrophe Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Catastrophe, Sharon Horgan ve Rob Delaney tarafından yaratılan ve yazılan, yine aynı ikilinin başrollerini paylaştığı, Channel 4 kanalında yayınlanan bir sitcom dizisidir.

Dizinin başrollerinde ayrıca Carrie Fisher (Family Guy), Ashley Jensen (Ugly Betty) ve Mark Bonnar rol almaktadır.

Üretimi Avalon Television, Merman şirketi tarafından yapılan dizide yine Horgan ve Delaney ile birlikte Richard Allen-Turner, Jon Thoday ve Kara Baker yönetici yapımcı, Jack Bayles ise yapımcı olarak hizmet vermektedir.

19 Ocak 2015 tarihinde pilot bölümü ile ekranlara gelen dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşmaktadır. Yayınlanan iki bölümün ardından kanal tarafından 28 Ocak'ta 2. sezon için yenilendi. Dizinin 2. sezon prömiyeri Rob Delaney'ın attığı bir tweet ile 27 Ekim 2015 olarak duyuruldu.

Amerikalı Rob Norris (Rob Delaney) iş gezisi için Londra'ya gittiği sırada İrlandalı Sharon Morris (Sharon Horgan) ile tanışır. Birlikte güzel bir gece geçirerek geceyi seks ile noktalarlar. Rob Amerika'ya geri döner ve ardından birlikte olduğu kadının hamile kaldığı haberini alır. Rob Londra'ya acil dönüş yapar ve ardından komik olaylarla dolu felaketler başlar.

Bu Yazı Toplam 2089 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM