Facebookta Paylaş Tweetle

The Royals Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
15 Eki 2015
Yazar

The Royals Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

The Royals, E! kanalında yayınlanan ve ilk sezonu ile 15 Mart 2015 tarihinde ekranlara gelen çağdaş uyarlama, kurgusal bir drama dizisidir.

Michelle Ray'ın "Falling for Hamlet" romanından uyarlanmış, geliştirmesi Mark Schwahn tarafından yapılmıştır.

Toplamda 10 bölüm yayınlanan ve sezonu 17 Mayıs'ta kapatan dizi, kanal tarafından 2. sezon için yenilenmiştir.

Başrollerini "Narnia Günlükleri" sinema serisi ile bilinen William Moseley, Alexandra Park (Home and Away), Merritt Patterson (Ravenswood), Jake Maskall (Casualty), Tom Austen, Oliver Milburn, Vincent Regan (Troy, Clash of the Titans) ve Elizabeth Hurley (Gossip Girl) paylaşmaktadır.

Üretimi Mastermind Laboratories, Varsity Pictures, Lionsgate Television ve Universal Cable Productions tarafından yapılmaktadır. Yönetici yapımcı olarak Mark Schwahn, Brian Robbins, Joe Davola ve Shauna Phelan, yapımcı olarak ise Annabelle Frost, Sam Breckman, Nick O'Hagen hizmet vermektedir.

Elizabeth Hurley dizide, günümüz için yeniden kurgulanmış İngiltere Kraliçesi Helena karakterini canlandırmaktadır. Kral Simon Henstridge rolünü ise Vincent Regan oynamaktadır. Kralın gayrimeşru çocukları Prens Liam rolünde William Moseley, ikiz kardeşi Prenses Eleanor olarak ise Alexandra Park yer almaktadır.

Tahtın tek varisi ve ilk çocuğu Robert'ın öldürülmesinin ardından kraliyet ailesi büyük bir kargaşa içine atılır. Oğlu Robert için yas tutan Kral Simon monarşisinin geleceği için endişe etmektedir. Simon, ailesini ve ülkesini korumak için her ne kadar çalışsa da ailesi para ve güç içerisinde bozulmuştur. Prens Liam ve Prenses Eleanor kendilerine sunulan haz ve sefa içinde yaşamaktadır.

2. Sezon prömiyeri 15 Kasım 2015 olarak planlanmıştır.

Bu Yazı Toplam 3020 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM