Facebookta Paylaş Tweetle

The Last Man on Earth Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
17 Eki 2015
Yazar

The Last Man on Earth Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

The Last Man on Earth, 2015 yılında gösterime girmiş, Fox kanalının kıyamet sonrası temalı komedi dizilerinden biridir.

Will Forte tarafından senaryosu kaleme alınan dizinin başrollerini Will Forte (Saturday Night Live), Kristen Schaal (The Hotwives of Orlando), January Jones (Mad Men), Mel Rodriguez (Getting On), Cleopatra Coleman (Neighbours) ve Mary Steenburgen (Justified) paylaşmaktadır.

20th Century Fox Television, Lord Miller Productions ve The Si Fi Company tarafından üretimi yapılan dizide Will Forte (yönetmen), Phil Lord (yönetmen), Christopher Miller, Seth Cohen ve Dan Sterling yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

2020 Yılında geçen dizide 1 yıl önce ölümcül bir virüs yüzünden yeryüzündeki tüm insanlık yok olmuştur. Star Wars, Twinkies ve seksi çok seven, standart düzeylerde bir erkek olan Phil Miller (Will Forte) dünyada kalan son insan olduğunu düşünmektedir. Başka kurtulan olabileceği umudu ile tüm Kuzey Amerika'yı aramış, uzun bir yolculuktan sonra memleketi Tucson, Arizona'ya geri dönmüştür. Yalnızlıktan ve bir kadın arzusu ile intiharın eşiğine gelen Phil'in duaları son anda kabul olur ve Carol Pilbasian (Kristen Schaal) ile karşılaşır.

Bu Yazı Toplam 2552 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM