Facebookta Paylaş Tweetle

The Whispers İptal Edildi

Tarih
20 Eki 2015
Yazar

The Whispers İptal Edildi

The Whispers 2. sezon için geri dönen diziler arasında yer almayacak. ABC kanalı 13 bölümlük 1. sezonun ardından gerilim, drama dizisi The Whispers'ı iptal etti.

Dizide, görünmeyen uzaylı yaratıklar çocuklarla fısıldaşarak onları yönlendiriyor. Bu gizemli oyunlar tehlikeli bir hal alınca FBI çocuk uzmanı Claire Bennigan (Lily Rabe) olayları araştırmaya başlıyor. Başrollerinde ayrıca Barry Sloane, Milo Ventimiglia, Derek Webster, Kristen Connolly, Kylie Rogers ve Kyle Harrison Breitkopf gibi isimler rol almaktadır.

İlk olarak 1 Haziran'da ekranlara gelen dizinin pilot bölümü Mark Romanek ile Brad Turner tarafından yönetildi ve Soo Hugh tarafından kaleme alındı. "X Marks the Spot" isimli bölüm 18-49 demografik yaş aralı 5,66 milyon izleyici ve 1,5 reyting derecesi elde etti. Bir yaz dizisi olarak iyi bir başlangıç olmasına rağmen derecelendirme sonraki haftalarda düşüşe geçti ve haftalar ilerledikçe daha da kötüleşti. Tüm sezon bölüm başına ortalama 3,43 milyon izleyici ve 0,83 reyting derecesi ile sona erdi.

Bu düşük reytinglere rağmen kanal yöneticilerinin 2. sezon için diziyi yenilemeyi düşündüğü söylense de, dizi oyuncularından Milo Ventimiglia tarafından dizinin iptal edildiği ve 2. sezonun olmayacağı doğrulanmıştır.

Bu Yazı Toplam 2495 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM