Facebookta Paylaş Tweetle

Baskets Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
21 Eki 2015
Yazar

Baskets Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Yaratıcısı ve yıldızı Zach Galifianakis'ın olduğu 'Baskets' FX kanalının 2016 Ocak ayında gösterime girecek, gerçeküstü komedi dizileri arasında yer almaktadır.

Louis CK, Emmy ödüllü oyuncu Zach Galifianakis (Bored to Death) ve Jonathan Krisel tarafından yaratılan dizi Pig Newton ve FX Productions şirketleri tarafından üretilmektedir. Louis C.K., Zach Galifianakis, Blair Breard, Dave Becky, Marc Gurvitz ve Andrea Pett-Joseph dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Başrollerindeki isimler Zach Galifianakis, Martha Kelly, Louie Anderson, Sabina Sciubba ve Ernest Adams olarak açıklanmıştır.

Yarım saatlik bölümler halinde ekranlara gelecek dizi, hayali profesyonel bir palyaço olmak olan ve bu yüzden işini bırakan Chip Baskets'i (Zach Galifianakis) merkezine alacaktır. Paris'te prestijli bir palyaço okulunda başarısız olduktan sonra yönünü California Bakersfield'da rodeo işine çevirir ve rodeo gösterilerinde palyaçoluk yapar.

Geçtiğimiz yıl üretimine başlanılan ve ilk etapta 10 bölüm sipariş edilen dizi Ocak ayında, Jonathan Krisel'in yönettiği "Renoir" isimli bölümü ile ekranlara gelecektir.

Bu Yazı Toplam 3638 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM