Facebookta Paylaş Tweetle

Hand of God Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
21 Eki 2015
Yazar

Hand of God Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Ben Watkins (Burn Notice) tarafından senaryosu kaleme alınan Hand of God, Amazon kanalının yeni dönem psikolojik gerilim, drama türündeki dizileri arasında yer almaktadır.

Ünlü yönetmen Marc Forster (World War Z) tarafından çekilen dizi Universal Television ve Alcon Television Group tarafından üretilmektedir. Ayrıca David Gordon Green (Pineapple Express) ve Steven Soderbergh (Traffic) dizide yönetici yapımcı olarak görev almaktadır.

Başrollerinde "Güzel ve Çirkin" dizisindeki "Vincent" ve "Sons of Anarchy" dizisindeki "Clay Morrow" rolü ile bilinen Altın Küre ödüllü oyuncu Ron Perlman, iki kez Emmy ödülü kazanan Dana Delany (China Beach), Andre Royo (The Wire), Garret Dillahunt (Raising Hope), Alona Tal (Burn Notice), Julian Morris (Pretty Little Liars), Emayatzy Corinealdi (Middle of Nowhere) ve Johnny Ferro rol almaktadır.

Pilot bölümü 8 Ağustos 2014 tarihinde yayınlanan dizi 4 Eylül 2015 tarihinde ekranlarda start aldı. İlk sezonu 10 bölüm üzerine planlanmıştır.

Dizi, katı kuralları olan ve kanunları kendi çıkarları doğrultusunda esneten Yargıç Pernell Harris'i (Ron Perlman) merkezine alıyor. İntihar eden oğlu, solunum cihazı ile hayatını devam ettirmeye çalışırken, Yargıç Pernell oğlu vasıtası ile Tanrı'dan mesajlar aldığına inanarak adaleti bu doğrultuda sağlamaya çalışır.

Bu Yazı Toplam 3356 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM