Facebookta Paylaş Tweetle

Life in Pieces Tam Sezon Onayı Aldı

Tarih
28 Eki 2015
Yazar

Life in Pieces Tam Sezon Onayı Aldı

Şimdiye kadar komedi dizileri için karışık bir sezon oldu. NBC 'Truth Be Told'un bölümlerini kırparken (büyük olasılıkla iptal edilecek), ABC 'Dr. Ken' in bölüm sayılarını çoğalttı. Şimdi de CBS 'Life in Pieces' için tam sezon onayı verdi.

CBS Entertainment Başkanı Glenn Geller bugün yaptığı açıklamada dizinin birinci sezonu 22 bölüm ile kapatacağını söyledi.

21 Eylül'de yayınlanan Jason Winer tarafından yönetilen, Justin Adler tarafından senaryosu yazılan pilot bölüm 11,28 milyon izleyici topladı. İlerleyen bölümlerde ciddi düşüşler yaşayan dizinin 19 Ekim'de yayınlanan 5. bölümü 8,47 milyon izleyici sayısında kaldı. 5 Kasım'da 6. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek.

Oyuncu kadrosu Colin Hanks, Betsy Brandt, Thomas Sadoski, Zoe Lister-Jones, Dan Bakkedahl, Angelique Cabral, Niall Cunningham, Holly Barrett, Giselle Eisenberg, James Brolin ve Dianne Wiest olarak sıralanmaktadır.

Kapital Entertainment ve 20th Century Fox Television tarafından üretimi yapılan dizide Justin Adler, Aaron Kaplan, Jason Winer ve Jeff Morton yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Bu Yazı Toplam 1627 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM