Facebookta Paylaş Tweetle

Ash Vs Evil Dead 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
29 Eki 2015
Yazar

Ash Vs Evil Dead 2. Sezon Onayı Aldı

Starz kanalı yeni korku-komedi dizisi Ash vs. Evil Dead için erken karar verdi. 31 Ekim'de prömiyerini yapacak olan dizi 2. sezon onayını aldı.

Dizinin yaratıcısı ve yönetici yapımcısı Sam Raimi ile birlikte, Rob Tapert, dizi sorumlusu Craig DiGregorio ve Bruce Campbell 2. sezon çekimlerinde tekrar bir arada olacak. Aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu Bruce Campbell, Ash Williams karakterinde canlandırdığı testere eli ile şeytan avlamaya devam edecek. Şeytan salgınlarının nedeni olduğuna inanılan, gizemli karakter Ruby'i canlandıran Lucy Lawless'de (Salem, Spartacus) 2. sezon tekrar dizideki yerini alacak.

Starz Genel Müdürü Carmi Zlotnik "10 yılı aşkın süredir bekleyen Ash hayranları için bir sezon yeterli değildir. Fanların isteği ve uluslararası gelen yayın talepleri üzerine diziyi erken yenileme kararı aldık." şeklinde açıklamada bulundu.

Starz aynı zamanda, 31 Ekim'de prömiyerini yapacak "Ash Vs Evil Dead" için, 100'den fazla ülkede dijital platformda yayın yapacak küresel lisans anlaşmalı yayıncı kuruluşları açıkladı. Amedia (Rusya), C More (İskandinavya), Fox Action on Fox+ Premium service/Fox Latin Amerika Kanalları (Latin Amerika/Brezilya), Sky TV (Yeni Zellanda), Stan (Avustralya), Starz Play Arabia (Ortadoğı/Kuzey Afrika) ve Super Channel (Kanada) izin verilen yayıncı kuruluşlar arasındadır.

Bu Yazı Toplam 2207 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM