Facebookta Paylaş Tweetle

Z Nation 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
06 Kas 2015
Yazar

Z Nation 3. Sezon Onayı Aldı

Syfy zombi dizisi Z Nation için 3. sezon onayını verdi. Dizinin 3. sezonu da 15 bölümden oluşacak ve 2016 yılında yayınlanacak.

Kanalın en çok izlenen orijinal dizileri arasında yer alan yapımın 2. sezonu halen devam etmektedir. 2. Sezon ortasına gelen dizi, bölüm başına ortalama 1,5 milyon izleyici toplamaktadır.

Zombi salgınının dünyayı ele geçirmesinden 3 yıl sonrasında geçen dizide, virüsü yok etmek için çalışan bir ekibin sıradışı, absürt maceraları anlatılmaktadır. Dizinin başrollerinde Kellita Smith (The Bernie Mac Show), DJ Qualls (Supernatural, The Man in the High Castle), Keith Allan (Rise of the Zombies), Anastasia Baranova (The Darkness II), Russell Hodgkinson (Big Fish), Nat Zang ve Matt Cedeño (Devious Maids) rol almaktadır. Ayrıca Emilio Rivera (Sons of Anarchy) 2. sezonda yinelenen rolleri ile konuk oyuncu olarak yer almaktadır.

The Asylum şirketi tarafından üretimi yapılan dizinin showrunner koltuğunda Karl Schaefer (Eerie Indiana, Eureka, The Dead Zone) oturmaktadır. Uluslararası satışını ise Dynamic Television yapmaktadır.

Önümüzdeki cuma günü 9. bölümü ile ekranlara gelecek dizide Missi Pyle, Doug Jones, Anthony Michael Hall ve Gina Gershon konuk oyuncu olarak rol alacaktır.

Bu Yazı Toplam 2650 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM