Facebookta Paylaş Tweetle

Chicago Fire 5. Sezon Onayı Aldı

Tarih
10 Kas 2015
Yazar

Chicago Fire 5. Sezon Onayı Aldı

Bir başka erken yenileme kararı da 'Chicago Fire' için geldi. 13 Ekim'de 4. sezon prömiyerini yapan ve henüz dört bölümü yayınlanan aksiyon, drama dizisi 'Chicago Fire' NBC tarafından 5. sezon onayını aldı.

Dizide, Chicago itfaiye ve sağlık ekibinin kurtarma çalışmaları ve özel yaşamları konu edilmektedir. Başrollerinde yer alan oyuncular Jesse Spencer, Taylor Kinney, Monica Raymund, Eamonn Walker, David Eigenberg, Joe Minso, Yuri Sardarov, Christian Stolte, Kara Killmer, Dora Madison ve Steven R. McQueen olarak sıralanmaktadır.

4. Sezon prömiyeri bir önceki sezon ile karşılaştırıldığında düşüşler yaşadığı görülmektedir. 3. Sezon prömiyeri 9,14 milyon izleyici toplayan dizinin 4. sezon prömiyeri 7,37 milyonda kalmıştır. Fakat bölümleri inişli, çıkışlı dereceler elde eden dizinin ortalamasına baktığımızda, bazı bölümlerin geçen yıla göre artış gösterdiğini söyleyebiliriz. Şu anda kanalın en çok izlenen 2. en iyi derecelendirmesine sahip programları arasındadır.

Yaratıcılığı Michael Brandt ve Derek Haas tarafından yapılan dizi Wolf Films ve Universal Television tarafından üretilmektedir.

Bu Yazı Toplam 2153 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM