Facebookta Paylaş Tweetle

Wicked City İptal Edildi

Tarih
14 Kas 2015
Yazar

Wicked City İptal Edildi

ABC kanalı, 27 Ekim'de gösterime giren suç temalı gerilim dizisi 'Wicked City' için yayınlanan 3 bölümün ardından iptal kararı aldı.

Düşük derecelendirme ile galasını yapan dizi 18-49 yaş aralığı 3,28 milyon izleyici ve 0,88 reyting derecesi elde etti. İkinci bölümü %20'den fazla izleyici kaybetti ve üçüncü bölüm durum daha da kötüye gitti. Geçtiğimiz gün yayınlanan 3. bölüm 1,69 milyon izleyici sayısı ile 0,45 reyting derecesi elde etti.

1980'lerde geçen dizi, azılı bir seri katili yakalamaya çalışan Detektif Jack Roth (Jeremy Sisto) ve ortağı Paco Contreras (Gabriel Luna) etrafında dönüyor. Ayrıca Ed Westwick, Erika Christensen, Taissa Farmiga, Karolina Wydra, Evan Ross, Anne Winters ve Jaime Ray Newman başrollerde rol alan diğer isimler olarak sıralanıyor.

Salı günleri saat 22:00 zaman dilimi ABC için tam bir sorun teşkil etmektedir. Bu zaman aralığında daha önce yayınlanmış Lucky 7, Killer Women ve Mind Games gibi dizilerin de akibeti aynı sonla bitmiştir. Forever ve Body of Proof gibi diziler tam sezon görmüş olsa da, sonucu hüsranla sonuçlanmıştır.

Kanal, dizinin açtığı boşluğu gerçeklik serisi "Shark Tank" ile doldurmayı planlamaktadır.

Bu Yazı Toplam 1360 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM