Facebookta Paylaş Tweetle

The Bastard Executioner İptal Edildi

Tarih
18 Kas 2015
Yazar

The Bastard Executioner İptal Edildi

FX, tarihsel kurgu dizisi 'The Bastard Executioner' için iptal kararı aldı. Toplam bir sezon 10 bölüm yayınlanan dizinin 2. sezonu olmayacak.

The Shield ve Sons of Anarchy gibi başarılı dizilerin yaratıcısı Kurt Sutter tarafından yaratılan dizinin başrollerinde Lee Jones, Stephen Moyer, Matthieu Charneau, Katey Sagal, Flora Spencer-Longhurst, Sarah White ve Ross O'Hennessy gibi isimler rol alıyordu. Ayrıca Kurt Sutter dizide "The Dark Mute" karakterine rol veriyordu.

Kurt Sutter, Deadline'a yaptığı açıklamada dizinin iptal edileceğini 5 hafta öncesinden tahmin ettiğini ancak kesin bir açıklama olmadığı için diziye gölge düşürmek istemediğini söyledi. Eşi Katey Sagal ise geçen haftaya kadar dizinin 2. sezon onayı alacağından emin olduğunu itiraf etti.

15 Eylül'de 1. ve 2. bölümünün aynı anda yayınlandığı pilot bölümü 2,11 milyon izleyici topladı. Sonraki bölümler yarı yarıya izleyici düşüşü yaşadı. Geçen hafta yayınlanan 9. bölümü 820 bin izleyiciye kadar düştü. Genel olarak ortalama aldığımızda bölüm başına 1,26 milyon izleyici ve 0,45 reyting derecesi elde etti. Çekimleri Galler'de yapılan dizinin maliyetleri göz önüne alındığında izlenme oranlarının yeterli düzeyde olmadığı bir gerçek.

Bu Yazı Toplam 2115 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM