Facebookta Paylaş Tweetle

Rogue Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
19 Kas 2015
Yazar

Rogue Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Thandie Newton'un (Mission: Impossible II) başrolünde oynadığı 'Rogue' Audience Network kanalının polisiye, drama türündeki dizileri arasındadır.

Kanada-İngiliz ortak yapımı olan dizinin üretimi Entertainment One Television, Greenroom Entertainment ve Momentum Pictures şirketleri tarafından yapılmaktadır. Amerika'da Audience Network kanalında gösterime sunulan dizi, Kanada'da The Movie Network ve Movie Central kanallarında gösterilmektedir.

John Morayniss, Michael Rosenberg, Nick Hamm, Steven Marrs ve Matthew Parkhill dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Cole Hauser, Sarah Jeffery, Marton Csokas, Claudia Ferri, Ian Hart, Ian Tracey, Jarod Joseph, Joshua Sasse, Kavan Smith, Leah Gibson, Martin Donovan, Matthew Beard, Andrea Roth, Brendan Fletcher, Alec Newman, Rupert Evans ve Efrat Dor olarak sıralanmaktadır.

İlk bölümü ile 3 Nisan 2013 tarihinde gösterime sunulan Rogue, sezonları 10 bölümden oluşan 3 sezon olmak üzere toplamda 30 bölüm yayınlandı. 3. Sezon finali 26 Ağustos 2015 tarihinde ekranlara geldi. Geçtiğimiz yıl iki sezon onayı birden alarak 3. ve 4. sezon için yenilendi. 4. Sezon prömiyeri için net bir tarih olmasa da 2016 yaz aylarında başlaması muhtemel gibi görünüyor.

San Jose polis memuru Grace Travis (Thandie Newton), Rus uyuşturucu kaçakçısı Gridenko ile mafya patronu Jimmy Laszlo (Marton Csokas) ve çetesini çökertmek için Oakland'da gizli bir görevle görevlendirilir. Görevi gereği örgütün içine sızarak mafya patronu Jimmy Laszlo adına çalışmaya başlar. Bu esnada oğlunun okul çıkışı öldürüldüğünü öğrenir. Bu ölüm ile bir hayli sarsılan Grace, araştırmalar yapar ve bazı ipuçları elde eder. İpuçları onu şehrin en güçlü ve tehlikeli yeraltı örgütü ile karşı karşıya getirir. Bir yandan oğlunun intikamını almak, bir yandan da suç örgütlerini çökertmek için gizli görevini sürdürmektedir.

Bu Yazı Toplam 2251 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM