Facebookta Paylaş Tweetle

Man Seeking Woman Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
19 Kas 2015
Yazar

Man Seeking Woman Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Simon Rich tarafından senaryosu kaleme alınan 'Man Seeking Woman' FXX kanalının absürt, romantik komedilerinden biridir.

Simon Rich'in "The Last Girlfriend on Earth" isimli kendi kitabından uyarlanan dizinin başrollerinde Jay Baruchel (DreamWorks Dragons), Eric André (2 Broke Girls), Britt Lower (Unforgettable) ve Maya Erskine (Betas) rol almaktadır.

Broadway Video ve FX Productions tarafından üretimi yapılmakta, Simon Rich, Jonathan Krisel, Andrew Singer ve Lorne Michaels yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimler ise Toronto, Ontario, Kanada'da yapılmaktadır.

İlk olarak 14 Ocak 2015 tarihinde ekranlara gelen dizi sezonu 10 bölüm ile kapattı. Düşük izlenme oranlarına rağmen, genel olarak olumlu eleştiriler aldı ve 3 Mart 2015 tarihinde 10 bölümlük 2. sezon için kanal tarafından yenilendi.

Kız arkadaşı Maggie (Maya Erskine) tarafından terkedilen Josh Greenberg (Jay Baruchel) zor zamanlar geçirmektedir. En iyi arkadaşı Mike (Eric André) yeni bir kız arkadaş bulması için onu teşvik etmektedir. Ablası Liz (Britt Lower) ise kardeşi Josh'un düzenli bir ilişkisinin olmasını istemekte ve ona kız aramaktadır. Kısacası Josh Greenberg'in hayatının aşkını bulma yolundaki maceralarına tanık olacaksınız.

Bu Yazı Toplam 2474 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM