Facebookta Paylaş Tweetle

Good Witch Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
21 Kas 2015
Yazar

Good Witch Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

'Good Witch' Hallmark Channel'ın fantezi drama türünde çekilen, Craig Pryce ve Sue Tenney tarafından yaratılan ve 2. sezon onayını almayı başarmış dizileri arasındadır.

Aynı isimli altı serilik TV filminin devamı niteliğinde çekilen dizinin başrollerini Catherine Bell (JAG), Bailee Madison (Trophy Wife), James Denton (Desperate Housewives), Catherine Disher (Forever Knight), Anthony Lemke (Dark Matter), Peter MacNeill ve Kylee Evans paylaşmaktadır.

Whizbang Films şirketi tarafından üretilmekte, Catherine Bell, Orly Adelson, Jonathan Eskenas, Frank Siracusa, Craig Pryce ve Sue Tenney yönetici yapımcı olarak görev almaktadır.

Yönetmenliğini Craig Pryce'in yaptığı ilk bölümü ile 28 Şubat 2015 tarihinde yayınlanan dizi, 8 bölümün ardından sezon finalini yaptı. 24 Ekim 2015 tarihinde 2. sezon prömiyerini yaparak yeniden ekranlardaki yerini aldı.

Konusu

Dul Cassandra “Cassie” Nightingale (Catherine Bell) Middleton'da toplum içinde yaşayan iyi kalpli bir cadıdır. Kendisi ile aynı özel güçlere sahip küçük kızı Grace (Bailee Madison) ile birlikte yaşamaktadır. Eşinden boşandıktan sonra kasabaya yeni taşınan doktor Sam Radford (James Denton) ve sorunlu oğlu Nick (Rhys Matthew Bond) ile birlikte hayatları hareketli ve ilginç hale dönüşür.

Bu Yazı Toplam 4479 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM