Facebookta Paylaş Tweetle

11.22.63 Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Tarih
22 Kas 2015
Yazar

11.22.63 Konusu - Tanıtım (Mini Dizi 2016)

Stephen King'in çok satan romanından uyarlanan '11.22.63' Hulu'nun 2016 yılında gösterime girecek bilimkurgu ve gerilim türündeki dizilerinden biridir.

Mini seri olarak planlanan dizi 8 bölümden oluşacaktır. Yönetici yapımcı olarak J.J. Abrams, Stephen King, Bridget Carpenter ve Bryan Burk hizmet verirken, Bad Robot Productions ve Warner Bros. Television şirketleri üretilecektir.

Oyuncu kadrosunda ise James Franco, Chris Cooper, Cherry Jones, Sarah Gadon, Lucy Fry, George MacKay, Daniel Webber, Leon Rippy, T.R. Knight, Brooklyn Sudano ve Josh Duhamel gibi isimler rol almaktadır.

Sıradan bir öğretmen olan Jake Epping (James Franco), kasabanın lokantasının deposunda 1960 yılına açılan bir dolap olduğunu öğrenir. Bu sırrı ona lokantayı işleten arkadaşı Al Templeton (Chris Cooper) vermiştir. Bir kanser hastası olan Al ömrünü John F. Kennedy'i suikastını önlemekle geçirmiştir. Bu durum onda takıntı haline gelmiştir. Eğer Kennedy'i kurtarırsa bu durumun kelebek etkisi yaratarak Amerika'yı daha yaşanılası bir ülke haline getireceğine inanmaktadır. Yakında öleceğini bildiği için sırrını Jake ile paylaşır. Jake geçmişe giderek Amerika Başkanı Kennedy suikastını engellemeyi kendisine görev edinir. Yalnız ortada şöyle bir sorun vardır. Dolabın içinden geçip geçmişe gittiğinde zaman hep aynı saat ve aynı anda başlamaktadır. Geçmişte kaç yıl yaşarsan yaşa geri döndüğünde sadece iki dakika geçmektedir. Görevi tamamlayıp döndükten sonra bir kez daha dolaptan geçer ve geçmişe dönerse kader çizgisi tekrar ilk haline dönmektedir.

Dizinin prömiyer tarihi 15 Şubat 2016 olarak açıklandı. Yayınlanan ilk fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu Yazı Toplam 5668 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM