Facebookta Paylaş Tweetle

Younger Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
22 Kas 2015
Yazar

Younger Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Pamela Redmond Satran'ın aynı isimli romanından uyarlanan, Darren Star tarafından senaryosu yazılan 'Younger' TV Land kanalının komedi, dram türündeki, 2. sezon onayını da almış dizileri arasındadır.

Dizinin yıldızları Sutton Foster (Bunheads), Debi Mazar (Good Vibes), Miriam Shor (The Good Wife), Nico Tortorella (The Following), Hilary Duff (Gossip Girl) ve Molly Bernard (Alpha House) şeklinde sıralanmaktadır.

Üretimini Darren Star Productions ve Jax Media şirketlerinin yaptığı dizide Darren Star, Larry W. Jones, Keith Cox ve Tony Hernandez yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

İlk sezonu 12 bölüm süren ve 31 Mart 2015 tarihinde ekranlara gelen dizi 9 Haziran'da sezon finalini yapmıştır. 13 Ocak 2016 tarihinde 12 bölümden oluşacak 2. sezon prömiyerini yapması beklenmektedir.

Liza Miller (Sutton Foster) eşinden boşanmış ve üniversiteye giden kızı olan (Caitlin / Tessa Albertson) 40 yaşlarında bir annedir. Kocası David (Paul Fitzgerald) onu genç bir kadın için terk etmiştir. Kocasının mali desteğini kaybeden Liza, yayıncılık alanında iş bulmaya çalışır. Ancak onun yaşındaki bir kadın için işe kabul edilmek oldukça zordur. Arayışları sırasında 26 yaşlarında olan Josh (Nico Tortorella) ile tanışır. Josh'un iltifatları sonucunda Liza'nın aklına bir fikir gelir. En iyi arkadaşı Maggie'nin (Debi Mazar) yardımıyla kendisini yeniden yaratır. Görünüş olarak tamamen gençleşen Liza bir yayıncılık şirketinde asistan olarak işe başlar ve olaylar gelişir.

Bu Yazı Toplam 3418 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM