Facebookta Paylaş Tweetle

Gravity Falls Animasyon Serisi Sona Eriyor!

Tarih
22 Kas 2015
Yazar

Gravity Falls Animasyon Serisi Sona Eriyor!

Alex Hirsch tarafından oluşturulan Disney Channel orijinal serisi 'Gravity Falls' (Esrarengiz Kasaba) 2 sezon 40 bölümlük macerasının ardından sona eriyor.

Üçüncü sezonu olmayacak animasyonla ilgili serinin yaratıcısı Alex Hirsch bu durumun iptal değil bir son olduğunu açıkladı. İki sezon sonunda hikayeyi bitirmek onun kararıydı.

“Weirdmageddon II: Escape from Reality” isimli sondan bir önceki bölümün gösterimi yarın gerçekleşecektir. Bir saatlik “Weirdmageddon III” isimli final bölümü ise büyük ihtimalle 2016 yılında gösterime sunulacak.

Hirsch hayranlarına yaptığı açıklamada:

"Bunu söylemek kolay değil biliyorum ama Gravity Falls sona eriyor. "Weirdmageddon II: Escape from Reality” ve bir saatlik final bölümü “Weirdmageddon III” isimli sadece son 2 bölüm kaldı. Hayranları için bu durumun zor olduğunu biliyor ve hissediyorum. Beni eleştiren mesajlar ve .Gif'ler göndermeden önce açıklamama izin verin. Öncelikle bilmeniz gereken serinin iptal edilmediği bitmiş olmasıdır. Bu %100 benim seçimimdir ve bu duruma çok uzun zaman önce karar verdim. Heyecanını kaybedene kadar süren ya da iptal edilen bir çok gösteri vardır. Biz herşeyi en baştan bu şekilde tasarladık, gerçek bir sonuca vardık ve bir son yazdık." şeklinde konuştu.

Bu Yazı Toplam 6039 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM