Facebookta Paylaş Tweetle

The Art of More Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
24 Kas 2015
Yazar

The Art of More Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Diziyi tanıtmadan önce 'Crackle' den bahsetmekte fayda görüyorum. 'Crackle' Sony Pictures Entertainment'e ait orijinal web dizileri, Hollywood filmleri ve gösterileri yapan online yayın platformudur.

2006 yılında online video sitesi "Grouper" Sony tarafından 65 milyon dolara satın alınarak, 2007 yılında ismi "Crackle" olarak değiştirilmiştir.

"The Art of More" Crackle platformunda 19 Kasım 2015 tarihinde tüm bölümleri (10 bölüm) yayınlanan dram dizilerinden biridir.

Gardner Stern ve Chuck Rose tarafından yaratılan dizinin başrollerinde Christian Cooke (Magic City, Stonemouth), Kate Bosworth (Superman Returns), Cary Elwes (Psych) ve Dennis Quaid (The Special Relationship) rol almaktadır.

Dizinin çekimlerinde yönetmen koltuğunda Gary Fleder, Gardner Stern, Steven A. Adelson, Erik Canuel, Shawn Piller ve Jeff Renfroe gibi isimler oturmuştur. Senaryosu genel olarak Chuck Rose tarafından yazılsa da David Kob ve Evan Hart & Kyle Stephen gibi isimler de katkıda bulunmuştur.

Dizide, büyük paraların döndüğü müzayedelere katılan, hırsları ve egoları yüksek, zengin sanat koleksiyoncuları, antika kaçakçıları, ve güç tacirleri konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 3350 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM