Facebookta Paylaş Tweetle

The Last Kingdom 2. Sezon Planları

Tarih
30 Kas 2015
Yazar

The Last Kingdom 2. Sezon Planları

BBC America kanalının tarihsel drama dizisi The Last Kingdom'un yapımcısı Gareth Neame 2. sezon ile ilgili açıklamalarda bulundu.

The Last Kingdom 28 Kasım Cumartesi günü birinci sezon finalini yaptı. Kanal tarafından ikinci sezon yenilenmesi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmamasına rağmen, Gareth Neame TV Insider'a verdiği röportajda kanalı kızdıracak nitelikte ikinci sezon planlarını açıkladı.

Neame'ye göre The Last Kingdom yenilenirse Kral Alfred'in (David Dawson) hedefi topraklarındaki tüm krallıkları Hristiyan çatısı altında birleştirmek ve Vikingler'e hristiyanlığı tanıtmak. Ayrıca Uhtred (Alexander Dreymon) ile ilgili "İlk sezondakinden çok daha fazla cesaretini test edecek olaylarla karşı karşıya kalacak. İlk olarak Iseult'un yaşadığını söylediği ablasını aramak için kuzeye gidecek. O her zaman dikbaşlı, tez canlı fakat daha olgun bir kişilik olarak görünecektir."  dedi. Açıklamanın devamında "Uthred doğuştan hakkı olan ve babasına verilen Anglo Saxon topraklarını almak için mücadele edecek. Kral Alfred ikinci sezonun öne çıkan karakterleri arasında olmaya devam edecek" şeklinde sözlerini sürdürdü.

Kısacası hikaye Alfred'in siyasi, Uthred'in kişisel çıkarları olmak üzere iki ayrı koldan devam edecek.

Bu Yazı Toplam 5690 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM