Facebookta Paylaş Tweetle

Samurai Jack 5. Sezon İle Geri Dönmeye Hazırlanıyor!

Tarih
02 Ara 2015
Yazar

Samurai Jack 5. Sezon İle Geri Dönmeye Hazırlanıyor!

Adult Swim, popüler animasyon serisi 'Samurai Jack'i yeniden ekranlara getiriyor. Samurai Jack 2016 yılında 5. sezonu ile kaldığı yerden devam edecek.

2001-2004 Yılları arasında Cartoon Network'ta yayınlanan ve 4 sezonun ardından iptal edilmesinin üzerinden tam 11 sene geçti.

Genndy Tartakovsky tarafından yaratılan seride, zamanda açılan bir portala hapsedilen ve şekil değiştiren iblis Aku'yu yenmek için savaşan Samuray Jack'in maceraları konu edilir. Aku'yu yok edebilecek tek materyal Jack'in elindeki sihirli kılıcıdır.

Yayınlandığı dönem 4 Emmy ödülü kazanan animasyon serisi eleştirmenler tarafından da oldukça yüksek notlar ve övgüler aldı. Zamanla reytinglerin düşmesi sonucunda kanal tarafından iptal edildi.

 

Açılış sözlerini bir hatırlayalım:

« Uzun zaman önce, uzak bir ülkede ben Aku karanlığın şekil değiştiren efendisi, serbest bırakılmış korkunç bir şeytandım. Ama, sihirli bir kılıç kullanan, ahmak bir samuray savaşçısı önüme çıkıp bana karşı koymaya çalıştı. Son darbe vurulmadan önce, zamanda bir kapı açtım. Ve onu kötü ruhumun hakim olduğu geleceğe yolladım. Ve şimdi o ahmak geçmişe dönmenin ve geleceğin kendi olan Aku'yu mahvetmenin yollarını arıyor. »

Bu Yazı Toplam 5285 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM