Facebookta Paylaş Tweetle

Galavant Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
06 Ara 2015
Yazar

Galavant Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Dan Fogelman tarafından yaratılan, masal temalı, müzikal komedi dizisi Galavant ABC kanalında yayınlanmaktadır.

Başrollerinde Joshua Sasse (Rogue), Timothy Omundson (Jericho), Vinnie Jones, Mallory Jansen (Young & Hungry), Karen David (Pixelface) ve Luke Youngblood (Community) rol almaktadır.

River Studios, ABC Studios ve Rhode Island Ave. şirketleri tarafından üretimi yapılan dizide Dan Fogelman, Alan Menken, Glenn Slater, Chris Koch, Kat Likkel ve John Hoberg yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Yapımcılığını ise Marshall Boone ve Helen Flint üstlenmektedir.

Çekimleri tek kamera ile yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakikadan oluşmaktadır.

İlk sezonu 8 bölüm ile kapatan dizi 4 Ocak 2015 tarihinde çıkış yapmıştır. Her hafta pazar günleri iki bölüm yayınlanarak 4 haftada sezonu tamamlamıştır. Sezon arasına giren Once Upon a Time dizisinin açtığı boşluğu doldurmak amacı ile proje onaylanmıştır. 10 Bölümden oluşacak ikinci sezon onayını da alan dizi 3 Ocak 2016 tarihinde pömiyerini yapmaya hazırlanmaktadır.

Müzikal komedi olarak sunulan dizide her bölüm 3-5 şarkı yayınlanmaktadır. Müziklerin besteleri Alan Menken, Christopher Lennertz ve Glenn Slater tarafından yapılmaktadır.

Dizi ortaçağda masalsı bir dünyada geçmektedir. Bir peri masalını konu edinen dizide hayatının aşkı Madalena'yı (Mallory Jansen) çalan Kral Richard'dan (Timothy Omundson) intikam almak için yemin etmiş yakışıklı Prens Galavant'ın (Joshua Sasse) müzikal komedisi anlatılmaktadır. Vinnie Jones ise Kral Richard'ın sağ kolu ve sadık hizmetkarı Gareth karakterini canlandırmaktadır.

Bu Yazı Toplam 2833 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM