Facebookta Paylaş Tweetle

New Girl Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Tarih
06 Ara 2015
Yazar

New Girl Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

New Girl, Fox kanalında gösterime sunulan, Elizabeth Meriwether tarafından oluşturulan, kanalın beğeni ile izlenen sitcom tarzı komedi dizilerinden biridir.

Başrollerini Zooey Deschanel (Tin Man), Jake Johnson (High School USA!), Max Greenfield (Modern Men), Lamorne Morris, Hannah Simone ve Damon Wayans, Jr. (Happy Endings) paylaşmaktadır.

Üretimi Elizabeth Meriwether Pictures, American Nitwits, Chernin Entertainment, Finkel-Baer Entertainment ve 20th Century Fox Television şirketleri tarafından yapılmaktadır. Elizabeth Meriwether'in sorumlu yapımcı olduğu dizide ayrıca Jake Kasdan, Peter Chernin, Katherine Pope, Dave Finkel ve Brett Baer yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Çekimleri tek kamera ile yapılmakta ve bölümleri ortalama 22 dakikadan oluşmaktadır.

İlk olarak 20 Eylül 2011 tarihinde çıkış yapan dizi sezonu 24 bölüm ile kapatmıştır. Prömiyeri 10,28 milyon izleyiciyi ekran başına toplamış, bölüm başı ortalama 8,22 milyon izlenme ve 4,2 reyting derecesi elde etmiştir. Bu başarısının ardından 25 bölümlük 2. sezon onayını almış ancak aynı başarıyı gösterememiştir. Buna rağmen 23 bölümlük üçüncü sezon ve 22 bölümlük dördüncü sezon için yenilenmiştir. 4. Sezon en kötü derecelendirmesini elde etmiştir. 

5. Sezon için tekrar yenilenen dizi 5 Ocak 2016 tarihinde prömiyerini yapmaya hazırlanmaktadır.

Jess (Zooey Deschanel) yerel bir okulda öğretmenlik yapmaktadır. Birgün erkek arkadaşına sürpriz yapmak için haber vermeden eve geldiğinde aldatıldığını görür. Bunun üzerine kendine kalacak bir yer ararken gazetede üç erkeğin yanlarında kalacak dördüncü bir ev arkadaşı aradığı ilanını görür. İlana başvuruda bulunan Jess, Chicago'lu barmen Nick (Jake Johnson), beyaz yakalı çalışan, kazanova Schmidt (Max Greenfield) ve eski basketbolcu aynı zamanda Nick'in çocukluk arkadaşı Winston Bishop (Lamorne Morris) ile birlikte yaşamaya başlar. Bir yandan ayrılık acısını atlatmaya çalışan Jess ile oda arkadaşları arasında sıkı bir dostluk başlar.

Jess'in çocukluk arkadaşı olan Cece karakterine Hannah Simone hayat veriyor. Modellik yaparak geçimini sağlayan Cece, alıngan, şüpheci ve zor bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Jess'e karşı fazla koruyucu olan Cece her ne kadar soğuk bir görüntü çizse de altında çok hassas ve şirin bir insan yatmaktadır.

Bu Yazı Toplam 3447 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM