Facebookta Paylaş Tweetle

Shadowhunters Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
08 Ara 2015
Yazar

Shadowhunters Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Cassandra Clare'in The Mortal Instruments romanından uyarlanan 'Shadowhunters' Freeform (ABC Family) kanalının 12 Ocak'ta ilk bölümünü yayınlayacağı fantastik dizilerinden biridir.

Üretimi Constantin Film ve Wonderland Sound and Vision şirketleri tarafından yapılan dizinin pilot bölümü Ed Decter ve McG tarafından yönetilmektedir. Çekimler Toronto, Ontario, Canada bölgesinde yapılmaktadır.

Başrollerinde rol alan oyuncular Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende (Blue Bloods), Emeraude Toubia, Matthew Daddario, Harry Shum, Jr. (Glee) ve Isaiah Mustafa şeklinde sıralanır.

Katherine McNamara 2015 yapımı The Maze Runner 2 (Labirent: Alev Deneyleri) filminde canlandırdığı Sonya karakteri ile bilinir. Ayrıca Happyland dizisinde Harper Munroe karakterini canlandırmıştı. Dizide ise "Shadowhunter" olarak adlandırılan, yarı insan, yarı melek bir melez olan ve şeytanları avlayan Clary Fray karakterini canlandıracak.

2014 Yapımı "Vampire Akademisi" filmi ile bilinen Dominic Sherwood ise bir başka "Shadowhunter" Jace karakterini canlandıracak.

Clary'nin en yakın arkadaşı Simon Lewis karakterini Alberto Rosende oynuyor. Meksika ve Lübnan asıllı oyuncu Emeraude Toubia ise ölümcül bir “Shadowhunter” olan Isabelle Lightwood karakterine hayat verecek.

Isabella'nın kardeşi ve yine bir "Shadowhunter" olan Alec Lightwood karakterini Matthew Daddario canlandıracak. Isaiah Mustafa ise olağanüstü cinayet davalarına bakan Dedektif Luke Garroway olarak karşımıza çıkacak.

18 Yaşına geldiğinde Clary Fray insan-melek karışımı, iblisleri avlayan bir Shadowhunters olduğunu öğrenir. Annesi Jocelyn Fray'ın (Maxim Roy) kaçırılmasının ardından bir başka Shadowhunter olan Jace ve en iyi arkadaşı Simon ile birlikte iblis avcılığı dünyasına atılır. Artık warlocklar (erkek cadılar), vampirler ve kurt adamlar dünyasında yaşayan Clary geçmişi ve geleceğine dair daha fazla şey keşfetmek için yolculuğa başlar.

Bu Yazı Toplam 3975 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM