Facebookta Paylaş Tweetle

Into the Badlands 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
08 Ara 2015
Yazar

Into the Badlands 2. Sezon Onayı Aldı

AMC kanalının beğeni ile izlenen aksiyon, macera, drama türündeki dizisi 'Into the Badlands' 2. sezon onayını aldı.

Kanal tarafından henüz resmi bir onay gelmese de, yenilenme haberi başrol oyuncusu Daniel Wu'dan geldi.

Dizi, baronların kontrolü altındaki feodal toplumda geçmektedir. Baronların her biri topraklarını ve çıkarlarını korumak için ileri derecede dövüş sanatları eğitimi almış özel ordularını oluşturur. Bu düzene karşı çıkan bir adam ve bir çocuk halkı aydınlığa ve refaha kavuşturmak için birlikte hareket eder.

Dizide ayrıca Orla Brady, Sarah Bolger, Aramis Knight, Emily Beecham, Oliver Stark, Madeleine Mantock, Ally Ioannides, Marton Csokas ve Daniel Burford rol almaktadır.

15 Kasım'da pilot bölümü ile ekranlara gelen dizi 6,39 milyon izleyici ve 3,15 reyting derecesi elde etti. İlerleyen bölümlerde izlenme oranları biraz düşse de AMC'nin en iyi dizilerinden biri olmaya devam etmektedir.

Yenilenme haberini Daniel Wu Facebook sayfasından hayranlarına duyurdu. Ancak sonrasında paylaştığı haberi sildi. Bu durum biraz karamsarlık yaratsa da 2. sezon onayı alması muhtemel gibi görünüyor.


Güncelleme | 09 Mart 2016

AMC Resmi Olarak Diziyi Yeniledi

AMC diziyi yenilediğini bugün resmi olarak duyurdu. 10 bölümden oluşacak ikinci sezonun 2017 yılında gösterime girmesi planlanmaktadır.

ABD'de Nielsen live+7 ölçümlerine göre ilk sezon 25-54 yaş arası 3.5 milyon, 18-49 yaş arası 3.4 milyon ve bölüm başı ortalama 5.6 milyon izleyici toplamıştır.

Bu Yazı Toplam 3189 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM