Facebookta Paylaş Tweetle

Bitten 3. Sezon İle Sonlanıyor

Tarih
09 Ara 2015
Yazar

Bitten 3. Sezon İle Sonlanıyor

Kanada'nın kurtadam serisi 'Bitten' 2016 yılında 3. sezonu ile sona erecek.

Kanada'da Space, Amerika'da Syfy kanalında yayınlanan fantastik, korku draması 'Bitten' yolun sonuna geldi.

Dizi, 2. sezon sonunda Syfy kanalında iptalle karşı karşıya kalsa da, Space üçüncü ve final sezonu ile diziyi tamamlamayı tercih etti. Syfy kanalı da 3. sezon için diziyi tekrar yeniledi.

Başrollerinde rol alan oyuncular Laura Vandervoort, Greyston Holt, Greg Bryk, Paul Greene, Steve Lund ve Michael Xavier olarak sıralanmaktadır.

Bell Media Başkan Vekili Tracey Pearce konu ile ilgili yaptığı açıklamada "Laura Vandervoort'un başrolündeki fantastik dizi ile gurur duyduklarını, sadık izleyici kitlesi ile birlikte dizinin sonuna geldiklerini ve 3. sezon olacakları sabırsızlıkla beklediklerini" söyledi.

12 Şubat 2016 Cuma günü Space kanalında 3. sezonun ilk bölümü gösterime girecek. Syfy ise 3. sezon prömiyeri ile ilgili henüz bir tarih belirlemedi.

Hoodwink Entertainment, No Equal Entertainment, eOne ve Bell Media ortak üretimi olan dizide Daegan Fryklind, Grant Rosenberg, Patrick Baniste,r John Barbisan, John Morayniss, Margaret O'Brien, Tecca Crosbyve  J.B. Sugar yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Margaret O'Brien ve J.B. Sugar aynı zamanda dizinin yapımcılığını üstlenmektedir.

Bu Yazı Toplam 5199 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM