Facebookta Paylaş Tweetle

Hart of Dixie İptal Edildi!

Tarih
19 Mar 2015
Yazar

Hart of Dixie İptal Edildi!

The CW Kanalı'nda yayınlanan ve 4. sezonu 9 Ocak 2015 tarihinde başlayan komedi dizisi Hart of Dixie'nin bu sezon final yapacağı yapımcı ve oyuncular tarafından doğrulandı.

İlk 3 sezonu 22 bölümden oluşan ancak 4. sezon sadece 10 bölüm yayınlanacak olan dizinin final yapacağı söylentileri kesinleşti.

Dizide, tıp fakültesinden yeni mezun olmuş ve cerrah olmak isteyen Zoe Hart'ın hayatı anlatılmakta. New York'ta ünlü bir cerrah olmak isteyen Zoe Hart, Bluebell-Alabama'da yaşayan Dr. Harley Wilkes'ten iş teklifi alır. Fakat bu teklifi reddeder ve mecburiyetten New York'ta 1 yıllığına pratisyen olarak işe girer. Kendisine yeni bir iş ararken Dr. Harley Wilkes'in teklifi aklına gelir ve Bluebell'e gider. Ancak Dr. Harley Wilkes'in öldüğünü ve kliniği ona bıraktığını öğrenir. Bunun sebebini araştırırken Dr. Harley'in gerçek babası olduğunu öğrenir ve onun yolundan gitmeye karar verir.

Dizinin başrol oyuncularından Rachel Bilson'ın hamile olması 4. sezondaki bölüm azlığının sebebi olarak gösterilmişti. Ancak dizinin yaratıcısı Leila Gerstein tarafından atılan tweetler dizinin bu sezon final yapacağı söylentilerini kesinleştirdi. Dizinin oyuncularından Scott Porter'da attığı tweetler ile Leila Gerstein'i doğruladı.

The CW kanalı tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmasa da reytingler ve diğer faktörler göz önünde bulundurularak dizinin kaderi belli olacak.

Bu Yazı Toplam 1606 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM