Facebookta Paylaş Tweetle

Nikita'nın 'Amanda'sı Melinda Clarke Gotham'a Katıldı

Tarih
11 Ara 2015
Yazar

Nikita'nın 'Amanda'sı Melinda Clarke Gotham'a Katıldı

Geçtiğimiz hafta 2. sezon arasına giren Fox kanalının suç draması Gotham'a yeni isimler dahil oluyor.

Gotham 2. sezona “Rise of the Villains” (Kötülerin Yükselişi) teması ile başladı. Penguen (Robin Taylor), Edward Nygma (Cory Michael Smith) ve intikamcı beyin Theo GALAVAN (James Frain) şehirde yarattıkları kaos ve şiddet dolu olaylarla her bölümün hakkını verdi.

Ara sezona giren dizinin “Worse Than a Crime” isimli final bölümünde, Galavan'ın tüyler ürpertici hazin sonu Jim Gordon (Ben McKenzie) ve Penguen'in ellerinden oldu. Ancak çılgın deneylerin yapıldığı "Indian Hill" laboratuvarına götürülen Galavan'ın cesedi öyle görünüyor ki daha kötü bir vücut ve ruh hali ile canlanarak ilerleyen bölümlerde tekrar karşımıza çıkacak. Önümüzdeki yıl yeni yüzlerin ve tehditlerin dahil olacağı dizide Gordon'un ekibine de takviyeler gerekecektir.

Bu tehditlerden birisi daha fazla para ve güç peşinde koşan Grace Van Dahl! Bu tehlikeli karakteri ise Melinda Clarke'nin canlandıracağı "E! online" tarafından bildiriliyor. Van Dahl'ın Galavan ile birçok ortak noktası bulunuyor. Cazibesini çok iyi kullanmasının yanı sıra zerafeti ile de insanları büyülüyor. İstediği bir şeyi elde etmek için yalan ve hile gibi yöntemlerle rahatlıkla insanları öldürebiliyor.

Van Dahl karakteri ilk olarak 2. sezonun 15. bölümünde görünecek. Birden çok bölümde izleyeceğimiz karakteri, ileriki bölümlerde diziye dahil olacak Dr. Strange (B.D. Wong) ve Mr. Freeze (Nathan Darrow) gibi karakterlerle yan yana görmemiz  mümkün.

Melinda Clarke en iyi "Nikita" dizisinde canlandırdığı psikolog ve manipülatör "Amanda" karakteri ile bilinir. Ayrıca The O.C. dizisinde canlandırdığı "Julie Cooper" olarakta hafızalarda yer etmiştir. CSI: Crime Scene Investigation, Vegas, Entourage, The Vampire Diaries ve Firefly gibi bir çok önemli dizide rol almıştır.

Ayrıca söylentiye göre Michael Bowen (Breaking Bad) "Matches Malone" olarak ve Lori Petty (Orange Is the New Black) "Jeri" olarak diziye 2. sezon dahil edilecek oyuncular arasındadır. Lori Petty canlandıracağı karakter ile anne ve babasının katilini arayan genç Bruce'ye (David Mazouz) yardımcı olacaktır.

Bu Yazı Toplam 2195 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

1 Yorum


  • Avatar

    Tuğrul Bey diyor ki:

    Ankara / 11-12-2015

    "İsabet olmuş. Bu kadına her yönden bayılıyorum. Karakteristik özelliklerini dikkate alırsak Gotham'a yakışacak bir kötü karakter. Fish Mooney'den sonra diziye böyle biri lazımdı. Renk katacağına inanıyorum."

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM