Facebookta Paylaş Tweetle

Workaholics Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

Tarih
11 Ara 2015
Yazar

Workaholics Konusu - Tanıtım (Dizi 2011)

'Workaholics' Comedy Central kanalında gösterimi devam eden, 6 ve 7. sezon onaylarını da alan, Amerikan yapımı bir komedi dizisidir.

Senaryosu Blake Anderson, Adam DeVine, Anders Holm, Kyle Newacheck, Connor Pritchard ve Dominic Russo tarafından oluşturulan dizide aynı zamanda Anderson, Devine ve Holm başrol oyuncusudur.

Ayrıca Kevin Etten (dizi sorumlusu), David Martin, David Pritchard, Isaac Horne, Jon Thoday ve Richard Allen-Turner dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi Avalon Television, Gigapix Studios, 5th Year Productions ve Mail Order Comedy şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakikadır.

İlk sezonun 10. bölümü gizlice 15 Mart 2011 tarihinde yayınlansa da, dizinin resmi çıkış tarihi 6 Nisan 2011'dir. En son 8 Nisan 2015 tarihinde 5. sezon finalini yapan dizinin 10 bölümden oluşacak 6. sezon prömiyeri 14 Ocak 2016 olarak açıklanmıştır. Bugüne kadar toplam 66 bölümü yayınlanmıştır.
 
Dizide, aynı üniversiteden mezun olan, aynı ofiste çalışan ve aynı evde yaşayan üç kafadar arkadaşın günlük hayatta karşılaştıkları sorunlara çocukça çözümler bularak, içinden çıkılmaz bir hale getirmeleri konu edilmektedir.

Bu Yazı Toplam 3207 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM