Facebookta Paylaş Tweetle

Mozart in the Jungle Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
15 Ara 2015
Yazar

Mozart in the Jungle Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

'Mozart in the Jungle' başrollerini Gael Garcia Bernal ve Lola Kirke'nin (The Leftovers) paylaştığı Amazon kanalının komedi-dram türündeki dizilerinden biridir.

Dizide ayrıca Saffron Burrows (Law & Order: Criminal Intent), Hannah Dunne, Malcolm McDowell ve Bernadette Peters rol alır.

Obua sanatçısı Blair Tindall'ın "Mozart in the jungle: sex, drugs, and classical music" adlı kitabından esinlenerek Roman Coppola, Jason Schwartzman ve Alex Timbers tarafından TV'ye uyarlanmıştır.

Üretimi Picrow Picrow.com Amazon Studios tarafından yapılmakta, bölümleri ortalama 26-30 dakika sürmektedir. Coppola ve Schwartzman ile birlikte Paul Weitz yönetici yapımcı olarak hizmet verir.

6 Şubat 2014 tarihinde Paul Weitz tarafından yönetilen pilot bölüm yayınlanmıştır. Pilot bölümü ile beğeniler alan diziye kanal tarafından 10 bölüm sipariş verilmiş, 23 Aralık 2014 tarihinde geri kalan bölümlerin tamamı yayınlanmıştır. Ayrıca 18 Şubat 2015 tarihinde 2. sezon için onay verilmiştir. 2. sezon çıkış tarihi 30 Aralık 2015 olarak belirlenmiştir.

Dizi, New York Senfoni Orkestrası'nın sahne arkasında yaşanan olayları konu edinmektedir. Orkestranın maestrosu Thomas (Malcolm McDowell) artık yaşlanmış, yerine parlak bir geçmişe sahip, zeki ve genç maestro Rodrigo De Souza (Gael García Bernal) getirilmiştir. Orkestra üzerinde yaptığı radikal değişikliklerle bir uyum süreci yaşanır ve eski maestro Thomas ile karşılıklı çatışmalar başlar.

Bu Yazı Toplam 3256 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM