Facebookta Paylaş Tweetle

The X-Files Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
17 Ara 2015
Yazar

The X-Files Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

David Duchovny ve Gillian Anderson'ın başrollerini paylaştığı The X-Files (Gizli Dosyalar) Fox'un önümüzdeki ay prömiyerini yapacak olan dizileri arasındadır.

90'lı yılların fenomeni haline gelen ve ülkemizde de gösterilmiş olan "The X-Files" 6 bölümlük mini seri olarak planlanmıştır. 1993-2002 yılları arasında toplam 9 sezon, 202 bölüm yayınlanmış ve final yapmıştır. Çekilecek bölümler aynı serinin devamı niteliğinde olacaktır.

Hemen hemen eski seride rol alan tüm kilit oyuncuların mini seride de rol alacağı belirtildi. Mitch Pileggi, William B. Davis, Annabeth Gish, Bruce Harwood, Tom Braidwood, Dean Haglund ve Sheila Larken dizide tekrarlayan rolleri ile yer alacaklar. Ayrıca Joel McHale, Annet Mahendru, Rhys Darby, Kumail Nanjiani, Robbie Amell ve Lauren Ambrose konuk oyuncular olarak dizide görünecektir.

Dizinin yapımcılığı ve yaratıcılığı Chris Carter tarafından üstlenilmektedir.

Dizide, FBI'ın X-Files (Gizli Dosyalar) departmanına atanmış Fox Mulder (David Duchovny) ve Dana Scully (Gillian Anderson) isimli iki ajanın tuhaf ve paranormal olayları çözmesi konu edilmektedir.

Dizinin çıkış tarihi 24 Ocak 2016 olarak belirlenmiştir.

Bu Yazı Toplam 5908 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM