Facebookta Paylaş Tweetle

Hunters Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
20 Ara 2015
Yazar

Hunters Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Whitley Strieber'in çok satan romanı Alien Hunter'den uyarlanan suç, drama dizisi 'Hunters' Syfy kanalının 2016 yılında prömiyerini yapacak yeni dizileri arasındadır.

Dizinin geliştirmesi ve senaryosu "Heroes" ve "12 Monkeys" dizisinin yazar ve yapımcılarından Natalie Chaidez tarafından yapılmaktadır. Ayrıca "The Walking Dead" dizisinin ve "The Terminator" filminin yapımcılarından Gale Anne Hurd ve Emile Levisetti dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir. Üretimi ise Valhalla Entertainment ve Universal Cable Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

İlk olarak 2014 yılında ortaya atılan proje onaylanarak ilk sezon için 13 bölüm sipariş verildi.

Başrollerinde Nathan Phillips (These Final Hours) ve Britne Oldford'un (American Horror Story, Ravenswood) rol aldığı dizide ayrıca Mark Coles Smith (Hard Rock Medical), Lewis Fitz-Gerald (Crownies), Sarah Peirse, Laura Gordon, Edwina Wren, Shannon Berry, Serhat Caradee, Gareth Davies ve Richard Mueck bulunmaktadır. Julian McMahon (Nip/Tuck) ise yinelenen bir rolle dizide görünecek oyuncular arasındadır.

Philadelphia polisi Flynn Carroll'ın (Nathan Phillips) eşinin kaybolmasının ardından, bilinmeyen, acımasız bir terörist grubunu avlamak için oluşturulmuş, gizli bir hükümet biriminin mücadelesi konu edilmektedir. Ancak teröristler bu dünyadan olmayabilir...

Britne Oldford dizide birimde görevli, yetenekli Regan karakterini canlandıracaktır. Julian McMahon ise şiddete eğilimi olan uyuşturucu bağımlısı ve avcıların lideri olarak rol alacaktır.

Dizinin ilk bölümünün 2016 Nisan ayında gösterime sunulması beklenmektedir.

Bu Yazı Toplam 18596 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM