Facebookta Paylaş Tweetle

Banshee Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
20 Ara 2015
Yazar

Banshee Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

'Banshee' toplam 4 sezon süren televizyon macerası ile finale giden, Cinemax kanalının aksiyon, suç ve dram türündeki dizileri arasındadır.

Jonathan Tropper ve David Schickler tarafından oluşturulan dizide Peter Macdissi, Alan Ball ve Greg Yaitanes yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Üretimi ise Your Face Goes Here Entertainment, Tropper Schickler Productions ve One Olive film şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Başrollerinde Yeni Zellandalı aktör Antony Starr (Rush, Tricky Business),  Ivana Miličević (The Mind of the Married Man), Ulrich Thomsen (Fringe), Frankie Faison (The Wire), Hoon Lee, Rus Blackwell, Matt Servitto (The Sopranos), Demetrius Grosse, Trieste Kelly Dunn (Canterbury's Law), Ryann Shane, Daniel Ross Owens, Lili Simmons (Hawaii Five-0) ve Ben Cross rol almaktadır.

Dizideki olaylar Pennsylvania'da kurgulanmış "Banshee" adındaki küçük bir kasabada geçer. Ukraynalı mafya patronunun 10 milyon $ değerindeki elmasını çalmakla suçlanan Lucas Hood (Antony Starr) 15 yıl hapis yattıktan sonra bu kasabaya gelir. Eski sevgilisi ve suç ortağı Anastasia'da (Ivana Miličević) kendisine kasabada yeni bir hayat kurmuş, kocası ve çocukları ile birlikte Carrie Hopewell isimli yeni kimliği ile yaşamaktadır. Kasaba şerifinin öldürülmesi üzerine eski mahkum Lucas kasabanın yeni sahte şerifi olur ve kendine has yöntemleri ile adaleti sağlamaya çalışır.

İlk 3 sezonu 10 bölümden oluşan dizinin 4. sezonu (aynı zamanda final sezonu) 8 bölümden oluşacak ve 01 Nisan 2016 tarihinde prömiyerini yapacaktır.

Bu Yazı Toplam 3608 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM