Facebookta Paylaş Tweetle

Outsiders Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
20 Ara 2015
Yazar

Outsiders Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Drama kategorisinde yer alan 'Outsiders' WGN America kanalında 26 Ocak'ta gösterime girecek olan Amerikan yapımı dizilerden biridir.

Dizinin yaratıcılığı İsveçli opera sanatçısı Peter Mattei tarafından yapılmıştır. Ayrıca Peter Tolan ve başarıları ile birçok ödül kazanmış, Oscar adaylığı da bulunan Paul Giamatti (John Adams) yapımcı olarak hizmet vermektedir. Çekimleri tek kamera ile yapılan dizinin üretimi Sony Pictures TV ve Tribune Studios şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Oyuncu kadrosundaki isimler David Morse (John Adams, Treme, True Detective), Joe Anderson (Hannibal, The Divide), Thomas M. Wright, Ryan Hurst (Sons of Anarchy, Taken), Gillian Alexy (Damages), Kyle Gallner (Smallville), Christina Jackson, Francie Swift (Hostages) ve Phyllis Somerville olarak sıralanır.

Dizide, Kuzey Amerika'da Apalaş Dağları'nın (Appalachia) tepelerinde kendi koydukları yasalara göre yaşayan Farrell ailesinin, bir grup yabancının bölgeye gelmesinin ardından güç ve kontrolü ele geçirme mücadeleleri işlenecektir.

Bu Yazı Toplam 6027 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM