Facebookta Paylaş Tweetle

Felicity Smoak'ın Akıbeti Ne Olacak?

Tarih
21 Ara 2015
Yazar

Felicity Smoak'ın Akıbeti Ne Olacak?

Arrow'un yayınlanan son bölümünde yaşananlardan sonra Felicity Smoak'ın akıbeti merak konusu oldu. (Spoiler içerir)

Arrow 4. sezon 9. bölümde evlenme teklifinin ardından yüzükleri takan Oliver Queen (Stephen Amell) ve Felicity Smoak (Emily Bett Rickards) limuzin ile giderken suikasta uğradılar. Delik deşik olan limuzinin içindeki Oliver olaydan yara almadan kurtulurken Felicity ağır yaralandı.

Limuzini hareket ettirerek olay yerinden kaçarak kurtulan Oliver, Felicity'i kucağına aldığında pek hayat belirtisi yok gibiydi. Pek olası görünmese de Felicity ölmüştü!

Bu durumla ilgili ortaya ilginç bir teori atılmaktadır.

Çıkan söylentiler Felicity'nin Batman'in ünlü yardımcısı "Oracle" gibi olacağı yönünde. Oracle, Gotham Polis Merkezi komiseri James Gordon'un kızı olarak bilinmekte ve gerçek adı Barbara Gordon'dur. Suçlularla mücadele eden "Batgirl" olarakta bilinir. Ancak Joker tarafından vurularak belden aşağısı felç kalmış, tekerlekli sandalyeye mahkum bir şekilde bilgisayar uzmanı "Oracle" olarak yaşamını sürdürmüştür. Dünya çapında bir bilgisayar ağını kontrol ederek casusluk, istihbarat, koordinasyon ve organizasyon konularında süper kahramanlara yardımcı olmuştur.

Arrow

Bu konuda resmi bir açıklama olmasa da Felicity'nin uzun bir süre kendine gelemeyeceği bir gerçek.

Ayrıca dizi şu anda ara sezona girmiş ve 20 Ocak 2016 tarihinde kaldığı yerden devam edecektir.

Bu Yazı Toplam 2795 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM