Facebookta Paylaş Tweetle

The Originals Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

Tarih
22 Ara 2015
Yazar

The Originals Konusu - Tanıtım (Dizi 2013)

The Originals The CW kanalında yayınlanan 'The Vampire Diaries' dizisinin spin-off projesi olarak oluşturulan korku, fantezi türündeki dizilerden biridir.

'The Vampire Diaries'in ortak yaratıcılarından Julie Plec tarafından oluşturulan dizide Leslie Morgenstein ve Gina Girolamo'da yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

My So-Called Company, Alloy Entertainment, CBS Television Studios ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından üretilmektedir.

Başrollerinde rol alan oyuncular Joseph Morgan (The Vampire Diaries), Daniel Gillies (The Vampire Diaries, Saving Hope), Claire Holt (The Vampire Diaries), Phoebe Tonkin (The Vampire Diaries), Charles Michael Davis (The Game), Daniella Pineda (The Vampire Diaries), Leah Pipes (Life Is Wild), Danielle Campbell (Prison Break), Yusuf Gatewood ve Riley Voelkel (The Newsroom) şeklinde sıralanır.

Sezonları 22 bölümden oluşan dizinin 3. sezon gösterimi devam etmektedir.

Dizi, "The Vampire Diaries" dizisinden tanıdığımız Klaus (Joseph Morgan), Rebekah (Claire Holt) ve Elijah (Daniel Gillies) isimli köken vampirleri merkezine alır. New Orleans'daki yerleşim bölgelerine dönen kökenler kontrolün Marcel (Charles Michael Davis) tarafından ele geçirildiğini öğrenir. Klaus, Marcel'i tahtından indirmek ve şehri geri almak istemektedir. Vampirler, kurt adamlar ve cadıların arasında ölesiye bir savaş başlar.

Bu Yazı Toplam 2909 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM