Facebookta Paylaş Tweetle

12 Monkeys 2. Sezon Onayı Aldı!

Tarih
19 Mar 2015
Yazar

12 Monkeys 2. Sezon Onayı Aldı!

Syfy kanalı bir başka dizisine daha devam kararı verdi. Kanalın sevilen bilimkurgu-dram dizisi 12 Monkeys 2. sezon onayını aldı.

Başrollerinde Aaron Stanford (Nikita dizisinden tanıdığımız ünlü hacker Birkhoff ), Amanda Schull, Noah Bean, Oz dizisinden hatırlayacağınız Kirk Acevedo (Alvarez) gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizinin yapımcısı Jeffrey Reiner.

Olaylar 2043 yılında geçmektedir ve tehlikeli bir virüs salgını yüzünden insan nüfusunun çok küçük bir kısmı (%6,4) hayatta kalmayı başarabilmiştir. Koloniler halinde yer altında yaşayan insanlar geçmişe gitmek ve virüs salgınını engellemek için bir zaman makinesi icat eder. Zaman makinesini denemek için James Cole (Aaron Stanford) seçilir. James geçmişe gider ancak kendisini bir akıl hastanesinde bulur. Olayları anlatsa bile ne gelecekten geldiğine ne de salgının yaklaştığına kimseyi ikna edemez.

SyFy kanalı başkanı Dave Howe dizi ile ilgili şöyle bir açıklama yaptı:

"12 Monkeys aldığı olağanüstü eleştiriler ve izleyici beğenisinden sonra yeni bir sezon taahhüdünü hak etmişti. Kamera önü ve arkasında çalışanların yeteneğiyle dizi izleyicileri gerginlikle koltuklarının ucunda oturtmayı başardı."

12 Monkeys 2. sezonu ile 2016 yılı başlarında ekranlara gelecek.

Bu Yazı Toplam 1649 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM