Facebookta Paylaş Tweetle

Young & Hungry Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
23 Ara 2015
Yazar

Young & Hungry Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

David Holden tarafından oluşturulan 'Young & Hungry' ABC Family (Freeform) kanalında yayınlanan Amerikan yapımı komedi dizilerinden biridir.

Ashley Tisdale, David Holden, Eric Tannenbaum, Kim Tannenbaum, Jessica Rhoades, John Ziffren, Caryn Lucas, David Hartle ve Tony Carey yönetici yapımcı olarak hizmet veren isimlerdir. Devon Kelly, Kevin C. Slattery, Michael Dow ve David Hartle dizinin yapımcılığını üstlenmektedir.

CBS Television Studios, The Tannenbaum Company, Blondie Girl Productions ve ABC Family Original Productions şirketleri tarafından üretilir.

Çoklu kamera ile çekimleri yapılan dizinin bölümleri ortalama 22 dakika sürmektedir.

Başrollerinde rol alan oyuncular Emily Osment (Hannah Montana), Jonathan Sadowski ($h*! My Dad Says), Aimee Carrero (Level Up), Kym Whitley (Animal Practice) ve Rex Lee (Entourage) olarak sıralanır.

25 Haziran 2014 tarihinde gösterime giren dizi sezonu 10 bölüm ile kapatmıştır. İkinci sezonu ise 20+1 özel bölümden oluşmakta ve 14 Ekim 2015 tarihinde sezon finalini yapmıştır. Özel bölüm 24 Kasım'da yayınlanmıştır. Tekrar yenilenen dizinin 3. sezon prömiyeri 3 Şubat 2016 olarak ayarlanmıştır.

San Francisco'da yaşayan ve zengin bir girişimci olan Josh Kaminski (Jonathan Sadowski), Gabi Diamond (Emily Osment) isimli bir gıda blog yazarını şef olarak işe alır. Yanlışlıkla yaşadıkları tek gecelik bir ilişkinin ardından gelişen olaylar ve ilişkilerini gizli tutmaları konu edilir. Gabi çok iyi bir aşçıdır ve lezzet düşkünü Josh onu elinden kaçırmak istemez. Aynı zamanda Josh sevgilisi Caroline'a (Mallory Jansen) karşı duygular beslemektedir.

Bu Yazı Toplam 2286 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM