Facebookta Paylaş Tweetle

Bitten Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Tarih
23 Ara 2015
Yazar

Bitten Konusu - Tanıtım (Dizi 2014)

Kanada'nın Space kanalında, Amerika'nın ise Syfy kanalında gösterilen 'Bitten' Kelley Armstrong'un çok satan kitap serisi Women of the Otherworld'dan uyarlanmıştır.

Kitabın ilk serisinden ismini alan, drama, fantezi ve korku kategorisinde yayınlanan dizi Daegan Fryklind tarafından oluşturulmuş ve TV için geliştirilmiştir.

Hoodwink Entertainment, No Equal Entertainment, eOne ve Bell Media şirketleri tarafından üretilmekte, bölümleri ortalama 43-45 dakika sürmektedir.

Daegan Fryklind, Grant Rosenberg, Patrick Banister, John Barbisan, John Morayniss, Margaret O'Brien, Tecca Crosby ve J.B. Sugar yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.

Smallville dizisinde Süpermen'in kuzeni Kara Zor-El'i canlandıran Laura Vandervoort dizinin başrol oyuncusudur. Ayrıca Greyston Holt (Durham County), Greg Bryk, Paul Greene (Wicked Wicked Games), Steve Lund ve Michael Xavier kadroda rol alan oyuncular arasındadır.

13 Bölümden oluşan ilk sezon 11 Ocak-5 Nisan 2014 yılında yayınlanmıştır. İkinci sezonu 10 bölümden oluşan dizi son sezon olmak kaydı ile tekrar yenilenmiştir. 3. Sezonu 10 bölümden oluşacak ve 12 Şubat 2016 tarihinde gösterime girecektir.

Hayatının aşkı ve aynı zamanda bir kurtadam olan Clayton (Greyston Holt) tarafından ısırılan ve dişi kurda dönüşen Elena Michaels (Laura Vandervoort) ömrünü kurtadam sürüsüyle geçirmek zorunda kalır. Yıllar sonra Toronto'da kendine yeni bir hayat kuran Elena yeni bir aşka da yelken açar. Fakat ardında bıraktığı Stonehaven'da kurtadamlar için kutsal sayılan konakta ilginç olaylar yaşanınca geri dönmek durumunda kalır. İki dünya ve iki aşk arasında kalan Elena hayatı ve ailesini korumak için iki taraftada dengeleri korumak zorundadır.

Bu Yazı Toplam 2017 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM