Facebookta Paylaş Tweetle

Grimm: Juliette Geri mi Döndü?

Tarih
24 Ara 2015
Yazar

Grimm: Juliette Geri mi Döndü?

Grimm dizisinde Juliette karakterini canlandıran Bitsie Tulloch ilginç açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda 5. sezon ara finalini yapan dizinin hayranları büyük bir şok yaşadı. Kumpasa getirilen Nick (David Giuntoli) ve ekibi katiler çetesinin elinden kurtuldu ancak son dakika da ölen eski sevgilisi Juliette ile karşı karşıya kaldı.

Bitsie Tulloch söylüyor: "O Juliette gibi görünebilir fakat gerçekte Juliette değil!"

Eh, en azından onun DNA'sını taşıması, onun gibi görünmesi Bitsie Tulloch hayranları için yeterli bir sebep olsa gerek :)

Tulloch, diziye döndükten sonra TV Line ile yaptığı bir röportajda karakter hakkında hayranlarına ayrıntılı bilgiler verdi. İşte kendi ağzından yaptığı açıklamalar:

"Kadın Juliette gibi görünebilir, fakat aslında Juliette değildir. DNA'sı bu yeni karakteri oluşturmak için kullanılmıştır fakat gerçekte hayatının son dört yılını sevgi ile harcadığı Nick ile yaşayan aynı kadın değildir. Hatırlarsanız, Juliette hayvanları seven, tagine (etli, sebzeli bir çeşit yemek) pişiren, dost ve arkadaş canlısı bir kişiliktir. Böyle şeylerin hiçbiri "Eve" de yoktur. O bir silah, bir savaş makinesidir. Kötü huyları olan robotik bir yapısı vardır. Çok acımasız olmasa da hesaplı hareket eden, işine odaklanmış bir kişiliktir."

Oyuncu ayrıca önümüzdeki bölümlerde Nick ile Eve'nin oldukça önemli sahneleri olacağını da bildirdi.

Bitsie Tulloch'un yeniden diziye dönmesi hayranları tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Yeni bölüm 29 Ocak'ta NBC'de yayınlanacaktır.

Bu Yazı Toplam 4567 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM